close
بهترین متخصص ارتودنسی
رئال فایل - 3
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

رئال فایل

فروشگاه دانلود فایل

پاورپوینت انواع واکنش های شیمی 10 اسلاید

ترکیب شدن سریع یک ماده با اکسیژن که نور و گرما تولید کند
دسته بندی شیمی
بازدید ها 94
فرمت فایل pptx
حجم فایل 79 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 10
پاورپوینت انواع واکنش های شیمی 10 اسلاید

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر
—نوجوانی، بلوغ و جوانی دوران حساس زندگی هر فردهستند. دوران نوجوانی زمانی است که تغییرات ظاهری و درونی با هم همراه می شوند تا کمال فرا رسد. در این دوران نه تنها رشد جسمانی آهنگی سریع دارد بلکه تکامل احساسات، روابط اجتماعی و منطقی نیز حرکتی تند و رو به جلو دارند. بلوغ دوران شناخت خود و پدیده های پیرامون خود است و شناخت یعنی تولد و زندگی دوباره. جوانی دوران تجارب سبز است. سبز سمبول طراوت، تازگی، روییدن و بهار است. سرما را از خاطره ها می زداید و خورشید را باهمه لطفش به یاد می آورد.
—بی شک سلامت جسمی، روحی و روانی در این مقاطع زندگی اساس احساسات زیبا و تجربیات موفق است. نوجوان بلوغ را تجربه می کند و تنها با دانش از وقایع این دوران است که او می تواند به خوبی از تغییرات روحی و جسمی خود استقبال کند و از آن یک فرصت در جهت رشد مهیا کند. جوان خود را در میان انبوهی از نیازهای جدید و احساسات نو می بیند، تغییراتی که به خودی خود ذاتی مقدس دارد و هدفش آماده سازی انسان برای برعهده گرفتن مسئولیتهای زندگی اجتماعی و خانوادگی است. این تغییرات دنیای جدیدی از تواناییها را به روی جوان می گشاید و در مقابل مسئولیتهای گوناگون فردی، خانوادگی، اجتماعی و از همه مهمتر مسئولیت در مقابل خود و خدای خود را پدید می آورد. سلامت روح و جسم کلید برخورد صحیح با این تغییرات بالقوه مثبت است. جوان باید بداند که چه مسائلی روح و جسمش را تهدید می کند. او باید بداند که در مقابل تواناییهایی که خداوند به او اعطا نموده، چه مسئولیتهایی دارد. او باید روشهای حفظ سلامت خود را بشناسد و با آگاهی بر تهدیدات بیرونی مقابله کند و درعین حال از جوانی خود لذت برد و آنرا در خدمت ارتقاء خود و جامعه بکار گیرد.
بازدید : 3 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

احیای نوزاد

مهمترین و شایعترین حالت اوژانس در اتاق زایمان عدم توانایی در شروع تنفس است
دسته بندی مامایی
بازدید ها 73
فرمت فایل doc
حجم فایل 12 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 8
احیای نوزاد

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد 8 صفحه

مهمترین و شایعترین حالت اوژانس در اتاق زایمان عدم توانایی در شروع تنفس است .

اشکالات تنفسی در اتاق زایمان عمدتا شامل انسداد راههای هوایی دپرسیون CNS است

دپرسیون CNS می تواند به دلیل داروهای مادر آسفیکسی فتق دیافراگم باشد عوامل محیطی تنفس هایپرپلازی ریه ـ تجمع دو طرفه مایع در ریه ها ـ و نوزادان زیر

g 1000 پنومونی شدید داخل رحمی

در موارد دسیترس تنفسی در حضور تلاش تنفسی خوب باید سریعا به فکر عوامل محیطی بود و شاید در این حالت R X C فوری مفید باشد .

اگر جریان تنفسی کافی به دنبال باز کردن دهان نوزاد و پاکسازی راههای هوایی میسر نشود ، لارنگوسکوپی اندیکاسیون دارد .

اگر در موقع بسته شدن دهان ، حرکات تنفسی وجود داشته باشد . ولی نوزاد نتواند هوای ریه ها را خارج کند باید به فکر آترزی کوان و یا سایر مشکلات انسداد مجاری هوایی فوقانی بود .

معمولا علت نارسایی در شروع یا ادامه تنفس اختلال در سیستم عصبی مرکزی به دلیل آسفیکسی است .

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

اخلاق و رفتار امام خمینی (ره)

خانم فاطمه طباطبایی عروس حضرت امام نقل می کند امام کاری را به خانم نمی دادند
دسته بندی معارف اسلامی
بازدید ها 71
فرمت فایل doc
حجم فایل 22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 13
اخلاق و رفتار امام خمینی (ره)

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

خانم فاطمه طباطبایی، عروس حضرت امام نقل می كند: امام كاری را به خانم نمی دادند، خانم می گویند وقتی یك دكمه پیراهنشان می افتاد می گفتند: می شود این را بدهید بدوزند. نمی گفتند: خودت بدوز یا احیاناً اگر روز بعد دوخته نشده بود نمی گفتند: چرا ندوخته اید. می گفتند: كسی نبود بیاید بدوزد. تا آخر عمرشان هیچ وقت به خانم نگفتند یك لیوان آب بده.

از طرفی قیودی هم داشتند مثلاً خانم می گفتند كه وقتی می خواستند با خانواده های جدید رفت و آمد كنند باید با امام مشورت می كردند. امام به ایشان گفته بودند كه ابتداءً و به طور ناشناس خانه كسی نرود. چون ممكن است مناسب نباشد. یا اگر می خواهند بیرون بروند به ایشان بگویند كه كجا می خواهند بروند.(همان، ص170)

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

جنگ نرم

جنگ سرد ترکیبی از جنگ سخت و جنگ نرم بود که طی آن دو ابر قدرت در عین تهدیدهای سخت از رویارویی مستقیم با یکدیگر پرهیز می‌کردند
دسته بندی علوم سیاسی
بازدید ها 68
فرمت فایل doc
حجم فایل 15 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 13
جنگ نرم

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرکت ورد . تعداد صفحات 13

تا سال 945 میلادی غالب جنگ‏ها "جنگ سخت" بود. پس از آن با توجه به دو قطبی شدن جهان به بلوک شرق و بلوک غرب، دور جدیدی از رقابت ها میان آمریکا و شوروی سابق آغاز شد که به "جنگ سرد" مشهور شد. جنگ سرد ترکیبی از جنگ سخت و جنگ نرم بود که طی آن دو ابر قدرت در عین تهدیدهای سخت از رویارویی مستقیم با یکدیگر پرهیز می‏کردند.

با فروپاشی شوروی در سال 1991 میلادی و پایان جنگ سرد کارشناسان بخش جنگ در ایالات متحده با استفاده از تجارب دو جنگ جهانی و دوران جنگ سرد دریافتند که می شود با هزینه کمتر و بدون دخالت مستقیم در سایر کشورها به اهداف سیاسی، اقتصادی و... دست یافت که در ادبیات سیاسی جهان به جنگ نرم شهرت یافت.

مقدمه

جنگ نرم

تعریف جنگ نرم

دلایل استفاده از جنگ نرم

تفاوت‏های جنگ نرم و جنگ سخت

اهداف جنگ نرم

ابزارهای جنگ نرم

چه افراد و تشكل‏هایی هدف جنگ نرم هستند؟

تاكتیك‏های جنگ نرم

اصول و روش‏های مقابله با جنگ نرم

برخی راه‏های مقابله با جنگ نرم

منابعی برای مطالعه بیشتر:

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

اشنایی با پل بروکلین در نیویورک با تصاویر

پل بروکلین (Brooklyn Bridge) یکی از قدیمی ترین پل‌هـای معلق در ایالـات متحده آمریکا است
دسته بندی جغرافیا
بازدید ها 75
فرمت فایل doc
حجم فایل 296 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 7
اشنایی با پل بروکلین در نیویورک با تصاویر

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد - تعاد صفحات 7

پل بروکلین (Brooklyn Bridge) یکی از قدیمی ترین پل‌هـای معلق در ایالـات متحده آمریکا است.ساخت این پل در سال۱۸۶۹ آغاز شد و در سال ۱۸۸۳ تکمیل شد و بر روی رودخانه شرق واقع شده است که بروکلین را به منتهن متصل میکند. این پل ۱۸۲۵ متر طول دارد و بزرگترین پل معلق جهان تا سال ۱۹۰۳ بوده است و همچنین این پل اولین پل معلق سیمـ فولـادی (steel-wire) جهان است.نیویورک یکی از زیباترین خط افق‌هـای جهان را دارد که دورنمای این پل در منظره شهر، خط افق نیویورک را دوچندان زیباتر میکند.

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

تحقیق قاتلین کربلا و سرنوشت آنها

خداوند دستان و پاهایت را قطع کند و پیش از آتش جهنم تو را به آتش دنیا بسوزاند
دسته بندی تاریخ و ادبیات
بازدید ها 73
فرمت فایل doc
حجم فایل 54 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 29
تحقیق قاتلین کربلا و سرنوشت آنها

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

ابن کعب

نام او را در منابع به شکل ابحر، بحر و ابجر می*توان یافت. علت این اختلاف ظاهرا ناشی از آن است که دستانش به مرضی مبتلا شده و در عربی دستان بحر و ابحر چنین نوشته می*شود: یدا بحر و یدا ابحر و احتمال حذف یا افزودن الف در هنگام توالی دو الف پشت سر هم وجود دارد.

وی همان کسی است که لباس از تن سیدالشهدا ارواحنا فداه پس از شهادت ایشان برون آورد.لازم به ذکر است آن حضرت لباسی را به عنوان لباس رو بر تن داشتند و لباسی را نیز زیر آن پوشیده بودند. امام علیه السلام پیش از آنکه به میدان قدم نهند لباسی از جنس برد یمانی(اللهوف،ص۱۷۴) طلب کرده و پوشیدند. گفته شده این به خصوص هنگام شهادت حضرتش لباس زیبا و چشم نواز بوده است(مقتل خوارزمی،ج۲،ص۳۸؛مثیر الاحزان،ص۱۷۴).

ابن کعب لباس زیرین را که امام علیه السلام پیش از پوشیدن آن را پاره پاره کرده بودند شاید که مانع از بیرون آوردنش شود از تن ایشان درآورده و پیکر مقدس ایشان را عریان بر زمین رها می*کند.

بنا بر نقل شیخ مفید رحمه الله علیه ابن کعب در لحظات پایانی حیات امام حسین علیه السلام عبدالله بن الحسن المجتبی علیهماالسلام را نیز در حالی که تلاش می*کرد با قرار دادن دستانش در برابر شمشیر ابن کعب از جان عموی خویش محافظت کند به شهادت رساند(الارشاد،ج۲،ص۱۱۰-۱۱۱).

جنایات او محدود به آنچه گفتیم نمی*شود. در برخی گزارش*ها آمده وقتی سپاهیان ابراهیم بن مالک اشتر برای خونخواهی شهدای کربلا قیام کردند از جمعی از یزیدیان کربلا انتقام گرفتند که ابن کعب یکی از آنان بود. ابراهیم پس از دستگیری ابن کعب شرح تباه*کاری*هایش در کربلا را از خود او پرسید.آن ملعون می*گوید که حجاب از سر (حضرت) زینب(سلام الله علیها) برداشتم و گوشواره*های ایشان را چنان کشیدم که گوش*هایشان زخمی شد.این گونه بود که توانستم آن گوشواره*ها را بردارم. ابراهیم در حالی که می*گریست به او گفت: «وای بر تو ایشان به تو چه فرمودند؟» گفتند:

خداوند دستان و پاهایت را قطع کند و پیش از آتش جهنم تو را به آتش دنیا بسوزاند.

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

رئالیسم

فلسفه برای شناخت واقعیت امری ضروری است جوهر اصل و رشته تنها با بررسی اصول عمومی فلسفی و قلمروهای تخصصی آن رشته قابل تصدیق است
دسته بندی فلسفه و منطق
بازدید ها 86
فرمت فایل doc
حجم فایل 18 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 12
رئالیسم

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد 12 صفحه

فلسفه برای شناخت واقعیت امری ضروری است. جوهر اصل ، .و رشته ، تنها با بررسی اصول عمومی فلسفی و قلمروهای تخصصی آن رشته قابل تصدیق است . فلسفه یك قلمرو تحقیقی است كه به كمك اصول آن ، افراد در یك طریق مناسب و رضا یتبخش ارتباط خود را با جهان ارزیابی می كنند. مردم با جهان بینی برخاسته از اصول فلسفی ، به ارزیابی خود و جهان پیرامون و تحلیل مسائلی نظیر مرگ و زندگی ، نیكی و پلیدی ، آزادی ،تقوی و زیبایی و زشتی می پردازند . ارسطو می گوید: فلسفه عبارت است از مجموعه ی دانش و آگاهی از جهان . در دایره المعارف ، فلسفه به معنی عشق به خرد و عبارت است از علمی كه حقایق و اصول واقعیتها و همچنین ماهیت و سرشت و رفتار انسان را مورد بررسی قرار می دهد. فلسفه به انسان در پاسخ به مشكلات و سؤالاتی كه او با آنها روبروست با تفكر نقادانه و ارزیابی متفكرانه تجارب ، كمك می كند . فلسفه ارائه دهنده ی تعریف زندگی و اصول هدایت بشر است .

فهرست مطالب

مقدمه

دیدگاه مكتب چیست ؟

تاریخچه

دیدگاه مكتب رئالیسم در مورد تعلیم و تربیت

جنبه های شخصی زندگی خوب :

برنامه ی آموزشی :

برنامه ی تربیت عمومی :

روش تعلیم :

عوامل مؤثر در جریان تدریس و یادگیری :

نتیجه گیری در خصوص تعلیم و تربیت

دید گاه تربیت بدنی در مورد تربیت بدنی

فلسفه تربیت بدنی و ورزش راهنمای متخصصان است .

منابع :

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

گفتاری در مورد درختکاری

کسی که در دشتهای خشک و پهناور ایران سفر کرده است تقدس درخت و آب و گیاه را بخوبی می تواند احساس کند
دسته بندی محیط زیست
بازدید ها 88
فرمت فایل doc
حجم فایل 9 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 4
گفتاری در مورد درختکاری

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت فایل ورد 4 صفحه

درخت : كسی كه در دشتهای خشك و پهناور ایران سفر كرده است تقدس درخت و آب و گیاه را بخوبی می تواند احساس كند . پس از فرسنگها راهپیمایی از فراز پشته ای و گردنه ای محیط كوچك و سرسبزی پدیدار می شود كه همچون نگینی سبز بر پهنة دشتهای خشك و سوخته نشسته است . این « احساس دیر باز در میان مردم ایران وجود دارد و در آنان حالتی تقدس آمیز نسبت به گیاه و سبزه و درخت پدید آورده است . قوم روستایی گله پرور ایرانی در هنگامی كه پای بر این سرزمین گذاشت و جابجا در این دشت گسترده در كنار واحه های كوچك و بزرگ به زندگی پرداخت به آب و درخت ارجی گران نهاد زیرا آب و درخت در این سرزمین به آسانی و فراوانی بدست نمی آید و درختی كه شاخی بر می آورد و سایه ای می افكند گاه حاصل دسترنج چندین نسل گذشته است كه فرسنگها در دل زمین قنات ایجاد كرده اند و یا آب از چاه های گود بیرون آورده اند و پیداست كه محصول چنین رنجی تقدس آمیز است و درختهایی چون چنار و سرو و انار كه كم و بیش زندگی درازی دارند ، خاصه بهنگام كهنسالی مورد ستایش و پرستش قرار می گیرند . هنوز در ایران درختان كهنسال فراوان وجود دارد كه مردم برای بر آوردن نیازها ی خود بدانها روی می آورند

بازدید : 3 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

بررسی فقهی و حقوقی مسأله مهریه

تاریخچۀ مهر‌ مى‌گویند در ادوار ما قبل تاریخ كه بشر به حال توحش مى‌زیسته و زندگى شكل قبیله‌اى داشته، به علل نامعلومى ازدواج با همخون جایز شمرده نمى‌شده است جوانان قبیله كه خواستار ازدواج بوده‌اند، ناچار بوده‌اند از قبیلۀ دیگر براى خود‌ همسر و معشوقه انتخاب كنند از این رو براى انتخاب همسر به میان
دسته بندی حقوق
بازدید ها 52
فرمت فایل pdf
حجم فایل 307 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 20
بررسی فقهی و حقوقی مسأله مهریه

فروشنده فایل

کد کاربری 594
کاربر

تاریخچۀ مهر‌: مى‌گویند در ادوار ما قبل تاریخ كه بشر به حال توحش مى‌زیسته و زندگى شكل قبیله‌اى داشته، به علل نامعلومى ازدواج با همخون جایز شمرده نمى‌شده است. جوانان قبیله كه خواستار ازدواج بوده‌اند، ناچار بوده‌اند از قبیلۀ دیگر براى خود‌ همسر و معشوقه انتخاب كنند. از این رو براى انتخاب همسر به میان...

مهر:

یكى از سنن بسیار كهن در روابط خانوادگى بشرى این است كه مرد هنگام ازدواج براى زن «مهر» قائل مى‌شده است؛ چیزى از مال خود به زن یا پدر زن خویش مى‌پرداخته است، و بعلاوه در تمام مدت ازدواج عهده‌دار مخارج زن و فرزندان خویش بوده است.

ریشۀ این سنت چیست؟ چرا و چگونه به وجود آمده است؟ مهر دیگر چه صیغه‌اى است؟ نفقه دادن به زن براى چه؟ آیا اگر بنا باشد هر یك از زن و مرد به حقوق طبیعى و انسانى خویش نائل گردند و روابط عادلانه و انسانى میان آنها حكمفرما باشد و با زن مانند یك انسان رفتار شود، مهر و نفقه مورد پیدا مى‌كند؟ یا اینكه مهر و نفقه یادگار عهدهایى است كه زن مملوك مرد بوده است؛ مقتضاى عدالت و تساوى حقوق انسانها- خصوصاً در قرن بیستم- این است كه مهر و نفقه ملغى گردد، ازدواجها بدون مهر صورت گیرد و زن خود مسئولیت مالى زندگى خویش را به عهده بگیرد و در تكفل مخارج فرزندان نیز با مرد متساویاً شركت كند.

سخن خود را از مهر آغاز مى‌كنیم. ببینیم مهر چگونه پیدا شده و چه فلسفه‌اى داشته و جامعه‌شناسان پیدایش مهر را چگونه توجیه كرده‌اند.

بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

553061-Business-Analyst-Flyer-Template

Business Analyst Flyer Template CM 553061
دسته بندی طرح های گرافیکی و فوتوشاپ
بازدید ها 34
فرمت فایل zip
حجم فایل 2703 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 2
553061-Business-Analyst-Flyer-Template

فروشنده فایل

کد کاربری 596
کاربر

فایل psd به راحتی قابل تغییر میباشد برای صفحه ی شخصی شما
بازدید : 0 تاریخ : جمعه 22 ارديبهشت 1396 زمان : نویسنده : محقق دانشگاه نظرات ()

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 2649
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 13
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 492
 • بازدید ماه : 2,615
 • بازدید سال : 14,465
 • بازدید کلی : 19,896
 • مطالب